MASKY VÍTÁNY!

SPOUSTA DOBROT, SRANDY VÍCE – TO JE MASOPUSTNÍ VESELICE
aneb KRC CoByDup Vás zve:

Milí sousedé a sousedky, vážení občané kbelští.

Tak už je to zase tady! Čas rozverného veselí, tance, rozpustilých maškar a samozřejmě dobrého jídla – zkrátka Masopust se nezadržitelně blíží!

Vánoce se přehoupnou cobydup, ve spíži vám jistojistě vánoční svátky způsobí pěkný průvan a vy se v lednu začnete zásobit dozlatova vyuzenými klobáskami nebo kusy pěkně prorostlého uzeného a panímámy začnou přemýšlet, zda začátkem února usmaží koblížky s mákem nebo s marmeládou.

Masopust je přeci jedno z nejveselejších období rokua naše tradice nám přímo velí, abychom jej řádně oslavili. A vy při tom samozřejmě nesmíte chybět! Určitě nám pomůžete, aby letošní oslavy byly co nejveselejší, nejvtipnější a s co největší účastí masek. To víte, přespolní nám koukají přes plot, a tak se tentokrát musíme jaksepatří vytáhnout. Vytáhněte i vy z jarmary nějakou tu rozpustilou maškaru, z gauče partnery a děti od počítače a přijďte v sobotu 3. února 2018 od 13:00 hodin na naši náves ve kbelském parku. Opasky si raději neberte, aby vám smíchy nebo přemírou dobrého jídla nepopraskaly. O dobrou zábavu a dobré jídlo a pití bude neméně dobře postaráno. Ke zpěvu, tanci a poslechu bude hrát kapela Rezavý kruh. Dobroty mastné, slané i sladké a k tomu něco na zahřátí zajistí místní živnostníci v čele s Radkem Černým a jeho vyhlášenou zabíjačkou. Pro děti a mládež se budou provozovat žertovné hry a soutěže, jakož i masopustní pimprlové divadlo v podání Říše Loutek. Vyvrcholením celodenní taškařice bude volba krále a královny Masopustu, soutěž o nejlepší buchtu, průvod maškar a nakonec pohřbívání kobyly.

Tak tohle všechno a mnoho dalšího zažijete, když naše pozvání na masopustní veselici přijmete. V dobrém se sejdem, dobře se pomějem, při tom si trochu legrace užijem.

 

                                                                                                           Váš pantáta