popis akce a pravidla:
 
  • na webových a facebookových stránkách KRC CoByDup  bude ke stažení formulář (kartička s tajenkou) - kterou si  zájemce  vytiskne a použije pro vyluštění tajenky
  • od soboty 20. února do pátku 26. února  budou v lesoparku  rozmístěná stanoviště s masopustními zajímavostmi, tradicemi a  zábavnými úkoly, po jejichž rozluštění vyjde písmeno v tajence. Začátek stezky je ve kbelském amfiteatru, kde bude k vidění i malé fotoohlédnutí za tradicí kbelských masopustních veselic pořádaných spolkem KRC CoByDup. První stanoviště bude za tunelem (v lesoparku) .Stanoviště budou označena symbolem Masopusta. Každý účastník si neorganizovaně a sám za sebe projde úkoly. 
  • Po splnění/vyluštění úkolu si účastník zapíše písmeno do tajenky. Formulář na tajenku je ke stažení na našich webových stránkách a FB. Po získání tajenky si budou moct zájemci  v pátek 26. února (po předložení vyluštěné tajenky) vyzvednout  před CoByDupem drobnou masopustní odměnu.
  • Odměny budou k vyzvednutí v čase od 13:00 - 17:00. 
 
Zároveň KRC CoByDup vyhlašuje on-line fotosoutěž "O nejhezčí MAŠKARU" 

Fotografie můžete zasílat od soboty 20. 2. do středy  24. 2. na email centrum@krc-cobydup.czPoté budou masky vyhodnoceny. 

Výherní kategorie: 

KRÁL MASOPUSTU - dospělá osoba
KRÁLOVNA MASOPUSTU - dospělá osoba
KRÁL MASOPUSTU - dítě
KRÁLOVNA MASOPUSTU - dívka
2. místo - dětská maska
3. místo - dětská maska
 
Do textu emailu připojte i telefonní kontakt. Výherci v dětské i dospělé kategorii budou vyrozuměni telefonicky a odměněni hodnotnou cenou. V případě poskytnutí fotografií do soutěže souhlasíte s jejich zveřejněním.
Ceny budou k vyzvednutí taktéž v pátek 26. února ve stejném čase tj. 13:00 - 17:00 hodin.    
 
Výstava bude zveřejněna na stránkách KRC CoByDup.