Co dělat, když...?

 

Již šestým rokem pro Vás v rámci projektu "Co dělat, když...?" organizujeme workshopy a zprostředkováváme poradenství. Jsme rádi, že Vám tak pomáháme nacházet odpovědi na otázky související s rodinným a pracovním životem, výchovou dětí i s nejrůznějšími právními a finančními problémy.

I v letošním roce se můžete těšit na:

Semináře a workshopy zaměřené na témata rodičovství, právní a finanční problematiku. Cena za seminář: 50 Kč/osoba. Můžete využít hlídání dětí, cena je 50 Kč/dítě. Přednášky jsou vedeny odbornými garanty nebo externí odborníci.

Poradny (osobní nebo emailové)

Pokud nechcete svůj problém probírat ve skupině při workshopu, můžeme Vám nabídnout individuální poradenství, a to prostřednictvím e-mailu nebo je možné si domluvit osobní sezení u našich garantů. Poradny jsou zaměřeny na rodinou problematiku, dále je možné řešit finanční a právní témata.

Kazuistiky (případové studie) rodinné poradny naleznete ZDE.

Připravili jsme pro Vás také seznam pracovišť, na která se můžete obrátit, pokud řešíte rodinné či osobní problémy.  V případě zájmu Vám můžeme dohodnout návštěvu. Dále jsme pro Vás shromáždili přehled zdrojů, které Vám usnadní orientaci v různých finančních produktech a usnadní tak řízení rodinných financí.