Finanční poradna

Řešíte finanční situaci své rodiny a chcete získat nezávislé informace? Hledáte cesty, jak nejlépe financovat bydlení, řešit dluhy, pojistit zdraví nebo majetek, spořit a investovat a využít státní dotace? Už šestým rokem pro vás pořádáme semináře a nabízíme individuální konzultace s finančním poradcem.

Semináře a přednášky

2x do roka zorganizujeme tréninkové aktivity v oblasti finanční gramotnosti rodin.

Kalendář akcí/seminářů na aktuální měsíc naleznete na našich stránkách v sekci Program. Letáky s podrobnými informacemi zveřejňujeme také na našem facebooku.

Na naše akcích je zajištěné hlídání Vašich dětí. Vstupné je pouze symbolické. Témata seminářů vybíráme i podle toho, co právě potřebujete řešit Vy. Své návrhy nám zasílejte e-mailem na adresu codelatkdyz@krc-cobydup.cz. Děkujeme.

Individuální konzultace - bezplatná poradna

Potřebujete-li finanční poradenství, můžete nás kontaktovat na e-mailu codelatkdyz@krc-cobydup.cz. Veškerá setkání budou naprosto diskrétní se zárukou mlčenlivosti a respektu.

Poradna je bezplatná.

Poradnu zajišťuje a semináře vede


Jmenuji se Jana Hubená, můj rok výroby je 1982 a ve Kbelích jsem vyrostla. Možnost navázání spolupráce s Cobydupem v oblasti poradny mě moc potěšila, jelikož tak mohu pokročit v naplnění mého cíle zvýšit životní úroveň obyvatel Kbel a pomoci jim splnit jejich sny.

Peníze nejsou důležité, ale ovlivňují téměř vše, co v životě důležité je. Většina lidí dnes nežije život přesně podle svých představ, jelikož jim na to chybí čas a peníze. Proto je cílem veškerých mých projektů a aktivit pomoci lidem zajistit takový příjem, který jim bude stačit na splnění veškerých jejich životních potřeb a přání, a naučit je hospodařit takovým způsobem, aby domácnost prosperovala. 

V oblasti financí se pohybuji od roku 2003, kdy jsem 5 let pracovala v bance na oddělení řízení rizik pro velké firmy. Tam jsem se mnohé naučila a nyní vím, že každý člověk a každá domácnost, která pracuje s penězi, je vlastně taková malá firma a podle toho by se měl plánovat a sestavovat rozpočet, pokud chce prosperovat :-) V rámci sestavování finančního plánu je možné se zaměřit na to, jak si pořídit vlastní bydlení tak, aby to bylo bezpečné a moc nezatížilo rozpočet, jak si vytvořit rezervy na plánované i neplánované budoucí výdaje, jak připravit dostatečné prostředky dětem na jejich koníčky, studium nebo start do života, jak zabezpečit rodinu v případě neplánovaných životních situacích tak, aby to nepocítila nedostatkem financí a v neposlední řadě nahromadit majetek, ze kterého budeme moci čerpat rentu třeba již mezi 50.-60. rokem života a nečekat na stát, až nás pošle do oficiálního důchodu :-)

V roce 2008 jsem opustila zaměstnání v bance a vydala se na dráhu podnikatele. Dnes poskytuji poradenství v oblasti sestavení "životního plánu", finančního rozpočtu, určení strategie, jak plán naplnit a jak zamezit rizikům, která by plán mohla nabourat. 

Dále vedu a spolupracuji na projektech kariérového poradenství a jak rozjet podnikání, podnikám i v dalších oborech a jsem spoluzakladatelem neziskového spolku pro podporu kultury, sportu a vzdělávání ve Kbelích. 

Mezi mé koníčky patří cestování, sport, kultura, vzdělávání sebe i jiných a jakákoliv práce s lidmi, kde se můžeme vzájemně obohatit a inspirovat.

Věřím, že mé dosavadní bohaté zkušenosti budou přínosem jak na seminářích, tak při individuálních konzultacích.

Kontakt: codelatkdyz@krc-cobydup.cz

Tyto aktivity jsou jednou z aktivit projektu Co dělat, když…?, který je podpořen z dotačního programu Rodina a ochrana práv dětí MPSV.