Pracovně-právní poradna

PRO ROK 2020 JE PORADNA VYČERPÁNA!
 
Bezplatná pracovně-právní poradna je tu pro Vás i v tomto roce. V případě, že řešíte nějaký pracovně-právní problém a potřebujete pomoci a poradit, stačí nám napsat na codelatkdyz@krc-cobydup.cz. Zprostředkujeme Vám tuto službu zdarma. 

Termíny plánovaných workshopů zveřejňujeme na našem facebooku a také na našich webových stránkách v sekci Program.

Vstupné je pouze symbolické. Vaše děti můžete vzít s sebou, na našich akcích je zajištěné hlídání.

Individuální konzultace - bezplatná konzultace

Zprostředkujeme pro Vás odborné poradenství na pracovně-právní témata, která aktuálně řešíte. Poradna probíhá anonymně elektronicky nebo je možné domluvit osobní schůzku. Potřebujeme pomoc či radu? Napište nám na e-mail: codelatkdyz@krc-cobydup.cz
Nejste v tom sami!

Pracovně-právní poradnu zajišťuje Mgr. Markéta Tillerová. 
Od roku 2005 se věnuje advokacii, předtím působila v Českém Telecomu, a.s., Fondu národního majetku, v pojišťovně Allianz. Věnovala se tak publicistice a napsala řadu článků pro celostátní periodika. Zkušenosti s prací advokátní koncipientky v malé advokátní kanceláře ovlivnily její další profesní zaměření na běžné problémy lidí kolem ní. Nyní se kromě advokátní praxe věnuje i školení v rámci Sítě mateřských center, a to především v oblasti pracovního práva. Zabývá se ale i otázkami souvisejícími s podnikáním, exekucemi, dědickým právem, finanční gramotností a školí pěstouny v právní problematice týkající se náhradní rodinné péče.

Kontakt na vedoucí projektu: codelatkdyz@krc-cobydup.cz

Semináře i poradna  je jednou z aktivit projektu Co dělat, když…?, který je podpořen z dotačního programu Rodina a ochrana práv dětí MPSV.